Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.01.2012, 20:41
Jovanovica na stoperze kojarzę cały czas z tych przedsezonowych sparingów i jego karygodnych błędów popełnianych na tej pozycji, na boku widać jego dynamikę, technikę, wrzutkę. Na pewno bardzo ciekawy gracz z ogromną determinacją, zobaczymy jak się rozwinie. Coś czuję, że już niedługo możemy mieć niezły środek obrony - Jovanović, Czekaj, Bunoza. Teraz są na przyzwoitym poziomie. Zobaczymy czy trener podtrzyma swoje zdanie i najmocniejszym środkiem obrony będzie para Czekaj - Bunoza.
Odpowiedz cytując