Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15137
Stary 10.01.2012, 20:39
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
ponieważ wyedytowałeś posta, o którego pytałem, dołożę od siebie, że tym tokiem myslenia to, gościu, tytulowanie przez Ciebie kogokolwiek oszołomem lub moherem jest również narzucaniem. A więc, wedle własnej teorii, jesteś oszołomem.
Ja nic nikomu nie narzucam, nie każe nikomu uważasz Macierewicza za oszołoma, i nie mowie że ktoś kto go za takiego nie uważa jest kimś tam. A co do wcześniejszego pytania, jak wg kogo. Wg mnie takie zachowanie to narzucanie innym swojego zdania. Ty możesz mieć inne zdanie na ten temat, nie zabraniam.