Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

narzuca ci, gościu, swoje poglądy Macierewicz?
bo ludzi ogarnięych jakąś ideą jest wielu, podejrzewam, ze zdeycodwana większość świadomych ludzi na globie.
PS. Nie zapomnij dołożyć bolda.
|
Bold wyszedł przez przypadek, a nie narzuca ? kto się z nim nie zgadza to ruski agent, to czym jest ?
Takie różne Drozdy też tu narzucają swoje poglądy, bo jak się z Drozdem nie zgadzasz to żeś opłacony leming.