Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18370
Stary 10.01.2012, 19:58
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli JW miałby gdzieś kasę i wydatki to Klub Kokosa nigdy by nie powstał. To obrazuje jak bardzo liczy się z finansami.
Bzdura, bzdura, bzdura. To taka mitologia jak Amika "rozwiązująca polubownie" kontrakty. Piłkarze w Polsce są bardzo cwani. Kopać na ogół nie potrafią, za to świetnie liczą pieniądze. Prędzej dadzą się zeszmacić do końca jak Bogarde w Chelsea, ale za to dostać wszystko co do złotówki.

Prawda jest taka, że "kokosom" Wojciechowski zapłacił większość pieniędzy. Więc i tak wywalił pieniądze w błoto.

Wojciechowski ma rozmach jak Cupiał na początku, ale końca szaleństwu transferowemu nie ma, a zawodnicy przychodzą coraz lepsi. Gdy przychodził Bonin czy Pietrasiak, to uśmiechałem się z politowaniem. Teraz to są już solidni grajkowie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując