Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53600
Stary 10.01.2012, 19:46
Jak mamy być najlepsi skoro Stan twierdzi że: Lech (pewnie chodzi o Amicę ), Legia i Polonia płacą więcej niż my."

http://m.onet.pl/pilka_nozna/4986866,detal.html

Stan Valckx w wy­wia­dzie dla "Faktu" przy­znał, że pol­ska liga musi przy­zwy­cza­ić się do wy­da­wa­nia więk­szych kwot na trans­fe­ry pił­ka­rzy. Nie chciał jed­nak zdra­dzić, czy Biała Gwiaz­da zdoła wy­ku­pić Da­wi­da Bi­to­na.

"Za wcześnie, by o tym mówić. Mamy czas do maja. Nie lubię rozmawiać o pieniądzach, ale jeśli Wisła i polski futbol generalnie chce się rozwijać, trzeba przyzwyczajać się do coraz większych kwot", stwierdza Stan Valckx.

Pytanie czy ma tą świadomość Sz. Pan B.C.
Odpowiedz cytując