Jak mamy być najlepsi skoro Stan twierdzi że: Lech (pewnie chodzi o Amicę

), Legia i Polonia płacą więcej niż my."
http://m.onet.pl/pilka_nozna/4986866,detal.html
Stan Valckx w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że polska liga musi przyzwyczaić się do wydawania większych kwot na transfery piłkarzy. Nie chciał jednak zdradzić, czy Biała Gwiazda zdoła wykupić Dawida Bitona.
"Za wcześnie, by o tym mówić. Mamy czas do maja. Nie lubię rozmawiać o pieniądzach, ale jeśli Wisła i polski futbol generalnie chce się rozwijać, trzeba przyzwyczajać się do coraz większych kwot", stwierdza Stan Valckx.
Pytanie czy ma tą świadomość Sz. Pan B.C.