gosc2332 napisał(a):

Dlatego, że się zachowuje jak oszołom,a Ty sobie wierz w to co on chce niby naświetlać
|
wytłumacz nam, mistrzu, jak sie zachowuje oszolom.
Bo póki co, Twoja teoria opiera się na przekonujacej konstrukcji:
jestem gościem, bo zachowuję się jak gość.