LanceTS napisał(a):

Zdziwiony nie jestem, to taki mało poważny kraj. Więc czemuż ma mnie dziwić to , że żołnierz nie potrafi strzelać. A widzieliście jak wyglądał wojskowy co przemawiał po tej tragedii. Taki starszy. Nie wiem co mówił,bo mało mnie to interesowało ale w oczy rzucił mi się ubiór tego faceta. Czapka nałożona krzywo, widać że za mała, wciśnięta na siłę...... i to był generał dywizji. W armii się nie przelewa, prowadzimy wojnę, ale czapkę mógłby sobie kupić ciut większą. O uszyciu na miarę nie mówię , ale kupić se w jakiejś składnicy harcerskiej mógłby czapkę, doszyć to i owo, i jakoś by to wyglądało.