a może Wisła prowadzi taką politykę do jakiej nas ostatnio przyzwyczaiła.. długa cisza, a potem bum i transfer zaklepany
ja w to wierzę, ale mam tylko taką nadzieje, że nie będzie to czarnoskóry obrońca, bo jakby nie było mamy już troszkę za dużo tych czarnoskórych graczy - Diaz, Jaliens, Lamey, Chavez + latino Nunez
