Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53594
Stary 10.01.2012, 18:33
a może Wisła prowadzi taką politykę do jakiej nas ostatnio przyzwyczaiła.. długa cisza, a potem bum i transfer zaklepany

ja w to wierzę, ale mam tylko taką nadzieje, że nie będzie to czarnoskóry obrońca, bo jakby nie było mamy już troszkę za dużo tych czarnoskórych graczy - Diaz, Jaliens, Lamey, Chavez + latino Nunez
Odpowiedz cytując