mitmichael napisał(a):

Uwierz mi, takie podejście innych to dla nas najlepsza sprawa.Według sztuki wojennej Sun-Tzu, najlepszym punktem wyjścia przez bitwą, to sprawić, by przeciwnik Cię nie docenił.Oczywiście, można się tutaj zastanawiać, czy to szczera myśl Radovicia,czy tylko zwykła uszczypliwość.Tak czy siak, nas powinno mało obchodzić zdanie piłkarza z Warszawy, bo wszystko w nogach naczych kopaczy.Najważniejsze mecze gramy na R22.
Zobaczcie sobie na historię ostatniej dekady.Może to zabrzmi trochę egocentrycznie, zobaczcie sobie na ostatnie 13 lat.Tylko PARĘ razy udało się zdobyć tutuł innej drużynie niż my.
Dlaczego miało być teraz inaczej?