Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15128
Stary 10.01.2012, 18:14
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Tylko na tyle cię było stać?. Kompromitujesz się człowieku . Miałbyś odrobine klasy i przynał że po prostu nielubisz Macierewicza i nie masz pojęcia za co był oskarżany i jakie byly wyroki . I na tym proponuje ci skończyć tą dyskusje.
Nie, nie kompromituje się, tą modę bardzo dobrze np. tutaj widać

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Noo to żeś się postarał . Premii nie będzie, a na jutro raport.
No widzisz, a Ty już pewnie kaskę z premii liczysz.
Arapaho napisał(a):Wyświetl post

ma zadatki na oszoloma dlatego ze naświetla nieprawidłowości, oszustwa, zatajanie manipulowanie informacjami , chce oczyszczenie srodowiska publicznego z ludzi podleglych obcemu państwu. Dośc typowy zarzut ludzi nie mających żadnego pojęcia jak wyglada obecna Polska
.
Dlatego, że się zachowuje jak oszołom,a Ty sobie wierz w to co on chce niby naświetlać

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
to lubię,wiekszość Polsków potrafi sama myśleć....
potrafi sama mysleć dlatego opiera się na TVN,GW,Plsacice,TVP,TOK FM i dlatego zgadza się na korucpcje, układy,kumoterstwa, niewyjasnione katastrofy, samobójstwa, przekręty, boi sie mediów czy dziennikarzy przedstawiajacych inna wizję niż rządowa...
.
Każde dziecko wie, że człowiek samodzielnie myślący, to ten co się opiera na Macierewiczu, Kaczyńskim, Gazecie Polskiej itp.

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
czy swobodnego dostępu do mediów każdej ze stron politycznych .
A to nie masz swobodnego dostępu, nawet możesz dla sąsiada kupić Gazetę Polską Codziennie, albo Radia Maryja posłuchać sobie, albo kupić od Ojca Dyrektora zestaw do odbioru TV Trwam i sobie pooglądasz. albo zapraszam na niezalezna, tam sobie wyzywaj Tuska itp. i jakoś nie słyszałem aby kogoś tam za to ten przeokropny reżim prześladował. Zawsze jedna stroną jęczy że jest prześladowana, np wraz z TV Trwam koncesji nie dostało chyba 12 stacji, ale to i tak jest prześladowanie TV Trwam. Taki Macierewicz może robić co chce, bo i tak wszystko to tylko atak bo bada katastrofę smoleńską, cały PiS może być bezkarny bo wszystko to będzie brutalny atak na opozycje.
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 10.01.2012 o godz. 18:32.