Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15126
Stary 10.01.2012, 18:02
Kocur napisał(a):Wyświetl post



hehehe - zaczęło się
Przy takich rządach, korupcja jest zjawiskiem naturalnym. Nie zdziwiłbym sie gdyby sie okazało, że o koncesje na wydobycie gazu starała się ....Agora. A co ? Skoro opanowali rynek reklam (AMS) , druk podręczników szkolnych to dlaczego nie łupkowy ? Tubie propagandowej PO przeciez nikt nie odmówi.

P.S. Pytanie raczej jest, która koncesja została wydana bez korupcji ?