Kocur napisał(a):

Przy takich rządach, korupcja jest zjawiskiem naturalnym. Nie zdziwiłbym sie gdyby sie okazało, że o koncesje na wydobycie gazu starała się ....Agora. A co ? Skoro opanowali rynek reklam (AMS) , druk podręczników szkolnych to dlaczego nie łupkowy ? Tubie propagandowej PO przeciez nikt nie odmówi.
P.S. Pytanie raczej jest, która koncesja została wydana bez korupcji ?