Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53588
Stary 10.01.2012, 17:23
No nie wiem czy ja ma się śmiać czy płakać to co wy tu wypisujecie na temat Dudu. Lepiej nie kupować lewego obrońcy bo i po co. Paljiciem lub Diazem załatamy lewą obronę ehhh
Odpowiedz cytując