Matejas_ napisał(a):

A ile razy przyszło zmierzyć się Dubickiemu przeciw Parmie? Prawda jest taka, że niektórzy napalają się na zachodnie nazwiska jak szczerbaty na suchary. Dudu? Koło mi lata czy przyjdzie czy nie... do wzięcia był za darmo rok temu Lisowski i co? I teraz chłop gra w Koronie całkiem niezłą piłkę... patrząc na wiele meczy Korony a nie tylko na spotkanie z Wisłą.
|
Piszesz do mnie czy koło mnie? Bo cytujesz słowa, których sens jest taki:
nie warto wyciągać daleko idących wniosków na podstawie 1 meczu ale też lepiej w tym jednym meczu bramkę strzelić niż jej nie strzelić
a nie taki:
lepiej kupić mało znanego gościa z zagranicy niż dobrego rodzimego.
Mnie rozbawiaja teksty w stylu "udało mu się" po dobrym wystepie w jednym meczu. Może się udało, może nie, od tego skauci, by to stwierdzić. A logika dopowiada, ze lepiej dobrze zagrać w ważnym meczu niż zagrać źle lub w ogóle.
Wszystko?