riv napisał(a):

Pewnie jak strzeli kilka goli to go polubią, on w polu karnym jest niesamowicie skuteczny.
Przypominam że jak łączono go rok temu z Wisłą to wypowiedział się w podobnym tonie. Coś w stylu że polska liga nie jest dla niego awansem sportowym.