Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

a to sa błędy wynikające z gry na prawej obronie? Skorelowane z pozycją, na której występujesz? Albo inaczej - grając na stoperze by ich nie popełnił (gdyby "skrzydłowego" zastapić "napastnikiem" oczw)?
poza tym, o jakiej Ty bramce apoelu piszesz? Bo jesli o 3 to podziękuj "radarowej parze" Lamey - Ilic za ścisłe i agresywne krycie. Marko zbiegał do asekuracji, musiał pójść w ciemno i "na raz", zakrył światło bramki przed gościem z piłką.
http://www.goal.mu/201108/euro/europ...play-offs.html
|
No właśnie. On bardzo często wchodzi na raz.
Myślę, że takich błędów na stoperze by nie popełnił, bo na tej pozycji nie ryzykuje się pewnych podań i zupełnie inaczej kryje się zawodników.
Jak dla mnie na prawej obronie jest On bardzo chaotyczny. Już wolę Lameya, i chyba Moskal też ma podobne zdanie.
Ogólnie, to tak naprawę nie wiem na jaką pozycję by się nadał. Niby widać w nim duży potencjał ale mnie nie przekonuje. Szkoda go jakoś nie wykorzystać jednak ciężko go gdzieś ulokować.