Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.01.2012, 16:15
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
a to sa błędy wynikające z gry na prawej obronie? Skorelowane z pozycją, na której występujesz? Albo inaczej - grając na stoperze by ich nie popełnił (gdyby "skrzydłowego" zastapić "napastnikiem" oczw)?

poza tym, o jakiej Ty bramce apoelu piszesz? Bo jesli o 3 to podziękuj "radarowej parze" Lamey - Ilic za ścisłe i agresywne krycie. Marko zbiegał do asekuracji, musiał pójść w ciemno i "na raz", zakrył światło bramki przed gościem z piłką.

http://www.goal.mu/201108/euro/europ...play-offs.html
No właśnie. On bardzo często wchodzi na raz.

Myślę, że takich błędów na stoperze by nie popełnił, bo na tej pozycji nie ryzykuje się pewnych podań i zupełnie inaczej kryje się zawodników.

Jak dla mnie na prawej obronie jest On bardzo chaotyczny. Już wolę Lameya, i chyba Moskal też ma podobne zdanie.

Ogólnie, to tak naprawę nie wiem na jaką pozycję by się nadał. Niby widać w nim duży potencjał ale mnie nie przekonuje. Szkoda go jakoś nie wykorzystać jednak ciężko go gdzieś ulokować.
Ostatnio edytowane przez Proud : 10.01.2012 o godz. 16:23.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując