PODpalacz napisał(a):

Kolego Delev to taki odpowiednik Sebastiana Mili udało się ,strzelił bramkę na Porto i media zrobiły z niego gwiazdora nie jest więcej warty jak 500E sami kibice CSKA nie bardzo widzą go w klubie
|
uwielbiam takie posty.
Ile razy w życiu przyszło Delevovi grać przeciw Porto?
Strzelił - co za farciarz. Ucziwiej by zrobił, gdyby nie strzelał, cwaniaczek.