Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53578
Stary 10.01.2012, 16:10
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
Kolego Delev to taki odpowiednik Sebastiana Mili udało się ,strzelił bramkę na Porto i media zrobiły z niego gwiazdora nie jest więcej warty jak 500E sami kibice CSKA nie bardzo widzą go w klubie
uwielbiam takie posty.
Ile razy w życiu przyszło Delevovi grać przeciw Porto?
Strzelił - co za farciarz. Ucziwiej by zrobił, gdyby nie strzelał, cwaniaczek.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując