Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53573
Stary 10.01.2012, 15:57
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A to Dudu to ten, którego Iliev ograł jak juniora? W sumie chyba na C+ zostało to uznane zagraniem rundy. Gość widać, że wie co to show i granie pod publikę. Tak się dać ograć, ręce same składały się do oklasów. Brać go, skała, monolit nie obrońca. Razem z Chavezem będą nie do przejścia i przepchnięcia. No chyba, że Piech będzie ich rywalem. Brać, z Lameyem idealną skrajną parę obrońców będą tworzyć.


Jak mają być takie transfery to wolałbym aby w Wiśle nie było kasy w ogóle. A jak już trzeba wydać kasę to lepiej na jakiś szczyty cel, albo na system, ktory umożliwiałby kupno biletów przez neta.
Pomijając już samą całkowitą ocenę Dudu jako obrońcę, to ocenianie go na podstawie jednej takiej sytuacji to robienie sobie żartów, nie dalej jak tydzień czy dwa temu ktoś pisał żeby nie oceniać piłkarza po jednym meczu. Może przytocz jakieś inne konkrety świadczące że to zły obrońca bo wydaję mi się że wszyscy lewi grający obecnie w T-ME nie spodziewaliby się takiego zagrania Ilieva i skończyłoby się to tak samo. Na takiej podstawie można zdyskwalifikować pewnie z 90% obrońców grających w piłkę, bo zapewne każdemu zdarzyło się dać okiwać jakimś niekonwencjonalnym zagraniem.
Ostatnio edytowane przez GJ1906 : 10.01.2012 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując