Krujfik, Marko na środku ? No way.
Przeciez on na środku wygląda jakby miał granat w spodenkach z wyciągnięta zawleczką.
Owszem, ma te swoje przeboje a`la Bunoza czy też podania a`la Diaz, ale to wszystko jest na za....istym ryzyku. Nie pamietam juz z kim to było, ale jak wszedł na stopera w trakcie meczu to od razu zgubił linię !
Do tego ...chłopak lubi pojeździć na dupie. Okej, wslizgi okej sa wazne dla stopera ale jeśli sie jest Puyolem czy Terrym. Jakos spokoju u mnie ten jakże ambitny piłkarz nie wprowadza. IMHO bok obrony dla niego idealny, bo ma chyba najlepsze wrzutki z boku w całej druzynie, do tego szybkosc, chaotycznośc i nawet niezła technika. Takie zrywy do przodu moze robic jako fullback ale nie jako stoper!
