snyrting napisał(a):

Tak jest, umyślił sobie, że będzie grał gorszymi tylko po to żeby nie dać szansy Bogusiowi.
Rafał całe dwa miesiące zbierał się na odwagę żeby donieść o niesprawiedliwości, która go dotknęła. Dobrze, że wreszcie prawda ujrzała światło dzienne. Boguski nie grał, bo uwziął się na niego trener...
|
Napisze tylko Kew Jaliens.