Szpen napisał(a):

|
mówisz że to wina Tuska? hmmmm, ten Donek to kawał chuja!
|
Nie widzisz wspólnych elementów w zakłamywaniu rzeczywistości obecnie a np. 20-30 lat temu?
Ja nie mówię że to wina konkretnej osoby - ale dziwne że od 4 lat nikt nie krytykuje publicznie tego że jest coraz gorzej ale większość mediów gada ciągle o kraju mlekiem i miodem płynącym - przypomina mi się film "The Island" - nawet tytuł pasuje

- gdzie wszędzie z głośników tylko płynie:
- zachowuj spokój
- odżywiaj się zdrowo
- nie krzycz
- rób co do Ciebie należy
Typowa hodowla organów - organów z prawem do głosowania
