Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18362
Stary 10.01.2012, 13:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Polonia ma zapłacic za Dwaliszwiliego 250 tysięcy euro - zgroza patrzac ile za Niego nam mowili
I dać kontrakt 650kE. Chcieliśmy go czy nie, nie mamy szans przy tak wysokiej rocznej pensji. Nie za takiego zawodnika. W Lechu Alrboleda przygniótł budżet pensja wynoszącą 400kE rocznie. Ciekaw jestem jak to będzie w Polonii, bo póki co kwota wygląda to jak wzięta z księżyca. Może ktoś myśli tam iż skoro na tej klasy zawodnika trzeba wydać 1mE lepiej podpisać umowę na rok z opcja przedłużenia a potem po roku albo przedłużyć, sprzedać albo rozwiązać kontrakt. I bez różnicy jest czy zapłaci się 650k za wykupienie zaowodnika + 250k pensji czy też odwrotnie. I tak bańka ojro idzie z konta.
Odpowiedz cytując