mitmichael napisał(a):

|
Polonia ma zapłacic za Dwaliszwiliego 250 tysięcy euro - zgroza patrzac ile za Niego nam mowili
|
I dać kontrakt 650kE. Chcieliśmy go czy nie, nie mamy szans przy tak wysokiej rocznej pensji. Nie za takiego zawodnika. W Lechu Alrboleda przygniótł budżet pensja wynoszącą 400kE rocznie. Ciekaw jestem jak to będzie w Polonii, bo póki co kwota wygląda to jak wzięta z księżyca. Może ktoś myśli tam iż skoro na tej klasy zawodnika trzeba wydać 1mE lepiej podpisać umowę na rok z opcja przedłużenia a potem po roku albo przedłużyć, sprzedać albo rozwiązać kontrakt. I bez różnicy jest czy zapłaci się 650k za wykupienie zaowodnika + 250k pensji czy też odwrotnie. I tak bańka ojro idzie z konta.