dobrze by było sprowadzić najlepszego lewego obrońcę w naszej lidze za tak niewielkie pieniądze... dodatkowo on może grać na lewym skrzydle bo ma dobrze ułożoną lewą nogę, potrafi podać, dośrodkować i wykonywać stałe fragmenty gry... zaaklimatyzował się już w polskiej lidze i zapewne teraz chciałby sprawdzić się w mocniejszym zespole, jestem pewien że u nas jeszcze bardziej by się rozwinął, nic tylko brać!
dodatkowo 6 asyst, z drużynami z czołówki... Śląsk, Wisła, Ruch, Lech, Górnik, Jaga