Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53569
Stary 10.01.2012, 13:16
dobrze by było sprowadzić najlepszego lewego obrońcę w naszej lidze za tak niewielkie pieniądze... dodatkowo on może grać na lewym skrzydle bo ma dobrze ułożoną lewą nogę, potrafi podać, dośrodkować i wykonywać stałe fragmenty gry... zaaklimatyzował się już w polskiej lidze i zapewne teraz chciałby sprawdzić się w mocniejszym zespole, jestem pewien że u nas jeszcze bardziej by się rozwinął, nic tylko brać!

dodatkowo 6 asyst, z drużynami z czołówki... Śląsk, Wisła, Ruch, Lech, Górnik, Jaga
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 10.01.2012 o godz. 14:47.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując