Drozd napisał(a):

|
ps. Pysio ile razy w miesiącu możesz iść z panną do kina? Gdzie litr napoju kosztuje 10pln, (w sklepie 3 pln). To jest ten rozwój którego trzeba bronić? A innego kina już prawie nie ma.
|
najlepszy dowód na to, że nie rozumiesz dzisiejszego świata.
Roszczenia, roszczenia, roszczenia - nawet od prywatnego kina, gdzie ktoś wsadził grubą kasę.
Drozd, powiedz - co Ty takiego dajesz naszemu krajowi, że chcesz wiecznej sprawiedliwośći i równości między wszystkimi?
Nie lepiej było się uczyć, mieć ambicję i starać się, aby Twój wózek który pchasz przez życie, wjechał na taki poziom który Cię satysfakcjonuje?
Pamiętaj, każdy jest kowalem swego losu. Jak się sam nie starasz, nie wymagaj tego od innych.