gosc2332 napisał(a):

I o to mi chodziło właśnie z tą prawdą....
W modzie, to jest teraz robienie świętych i wybawicieli Polski z Macierewiczów itp.
|
Noo to żeś się postarał

. Premii nie będzie, a na jutro raport.
Szpen napisał(a):

|
Lejesz miód na moje serce. Więcej takich tekstów, a ludzie może zrozumieją jak macie nawalone pod czaszką. Prawo i sprawiedliwość ....a jego mać.
|
Najważniejsze żeby ci którzy wybrali Tuskaszczenkę zrozumieli jak sie sfrajerowali. Argumentu merytorycznego taki nie pojmie, czego jesteś najlepszym dowodem. Natomiast jak sie z niego śmieją nawet ..... zrozumie. Dlatego nie ma co szukać sposobów lepszych jak znamy dobre. I to jest właśnie drogi Szpenie sprawiedliwość, jak postępujesz idiotycznie to sie ludzie śmieją. Zakoduj.
ps. Pysio ile razy w miesiącu możesz iść z panną do kina? Gdzie litr napoju kosztuje 10pln, (w sklepie 3 pln). To jest ten rozwój którego trzeba bronić? A innego kina już prawie nie ma.