Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15113
Stary 10.01.2012, 11:34
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
I o to mi chodziło właśnie z tą prawdą....
W modzie, to jest teraz robienie świętych i wybawicieli Polski z Macierewiczów itp.
Noo to żeś się postarał . Premii nie będzie, a na jutro raport.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
Lejesz miód na moje serce. Więcej takich tekstów, a ludzie może zrozumieją jak macie nawalone pod czaszką. Prawo i sprawiedliwość ....a jego mać.
Najważniejsze żeby ci którzy wybrali Tuskaszczenkę zrozumieli jak sie sfrajerowali. Argumentu merytorycznego taki nie pojmie, czego jesteś najlepszym dowodem. Natomiast jak sie z niego śmieją nawet ..... zrozumie. Dlatego nie ma co szukać sposobów lepszych jak znamy dobre. I to jest właśnie drogi Szpenie sprawiedliwość, jak postępujesz idiotycznie to sie ludzie śmieją. Zakoduj.

ps. Pysio ile razy w miesiącu możesz iść z panną do kina? Gdzie litr napoju kosztuje 10pln, (w sklepie 3 pln). To jest ten rozwój którego trzeba bronić? A innego kina już prawie nie ma.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.01.2012 o godz. 11:58.
Hej Nasz TS !!