gosc2332 napisał(a):

I o to mi chodziło właśnie z tą prawdą....
W modzie, to jest teraz robienie świętych i wybawicieli Polski z Macierewiczów itp.
|
Tylko na tyle cię było stać?. Kompromitujesz się człowieku . Miałbyś odrobine klasy i przynał że po prostu nielubisz Macierewicza i nie masz pojęcia za co był oskarżany i jakie byly wyroki . I na tym proponuje ci skończyć tą dyskusje.