Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15110
Stary 10.01.2012, 09:53
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Niech odda kasę zebraną na stocznie,
Jeżeli oddałeś swoją kasę na stocznie zbierane przez Rydzyka to masz prawo krzyczeć.
Jeżeli nie to o co Ci chodzi, skoro Ci którzy ali nie krzyczą ?

Szpen napisał(a):Wyświetl post
odda kasę dewiantom, których omamił.
Tzn kogo masz na myśli mówiąc dewianci ?

Homosiów, transseksów, zoofili, nekrofili ? Jakoś nie przypominam sobie, aby z nimi Rydzyk jakieś interesy robił......

Szpen napisał(a):Wyświetl post
Gdyby omamione babcie nie szły do świątyni, kościół już dawno zrobiłby z nim porządek. A tak nic nie może, bo podciąłby sobie gałąź na której siedzi.
Tu też mógłbyś przybliżyć o jaki kościół Ci chodzi ? Św. Andrzeja czy św Wojciecha ? Może inny ?
Bo Kościół odnosnie Rydzyka nie raz i nie drugi się wypowiadał, ba Radio Maryja chwalił Jan Paweł II.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!