Szpen napisał(a):

|
Niech odda kasę zebraną na stocznie,
|
Jeżeli oddałeś swoją kasę na stocznie zbierane przez Rydzyka to masz prawo krzyczeć.
Jeżeli nie to o co Ci chodzi, skoro Ci którzy ali nie krzyczą

?
Szpen napisał(a):

|
odda kasę dewiantom, których omamił.
|
Tzn kogo masz na myśli mówiąc dewianci

?
Homosiów, transseksów, zoofili, nekrofili

? Jakoś nie przypominam sobie, aby z nimi Rydzyk jakieś interesy robił......
Szpen napisał(a):

|
Gdyby omamione babcie nie szły do świątyni, kościół już dawno zrobiłby z nim porządek. A tak nic nie może, bo podciąłby sobie gałąź na której siedzi.
|
Tu też mógłbyś przybliżyć o jaki kościół Ci chodzi

? Św. Andrzeja czy św Wojciecha

? Może inny

?
Bo Kościół odnosnie Rydzyka nie raz i nie drugi się wypowiadał, ba Radio Maryja chwalił Jan Paweł II.