Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15996
Stary 10.01.2012, 09:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak nie, bo dalszego cyrku w wykonaniu drużyny PZPN i Smudy nie chcę. Więc cieszę się z rezygnacji Meliksona, tak samo jak z żenującej formy Arboledy. Ale to już temat do innego wątku.

Dla nas to jednak dobrze, że temat "Meleks dla Polski" się skończył. Tylko atmosfera wokół piłkarza się psuła, a to odbijało się na jego formie.
Moja osobista rada, do kadry pzpn podchodzić z dystansem i mniej emocjonalnie.

Niech gra gdzie mu będzie lepiej, wybrał Izrael i ok.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.01.2012 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytując