Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15109
Stary 10.01.2012, 08:51
pysio napisał(a):Wyświetl post
Ja nie rozumiem jak w ogóle można słuchać takich ludzi jak Macierewicz. Koleś ewidentnie ma zadatki na oszołoma, a niektórzy tutaj poszliby za nim w ogień za jego najnowsze wyniki raportów śledztwa smoleńskiego..

Mam radę dla wszystkich fajterów, zajmijcie się prawdziwym życiem, szkołą, studiami, rodziną.. czymkolwiek, a poluzujcie z dochodzeniem kto zawinił w Smoleńsku, bo nawet jeśli okaże się, że był to zamach (lol) to czy Tobie będzie żyło się lepiej?

Na Warszawę obalać rząd nikt nie pójdzie, bo na szczęście większość Polaków potrafi sama myśleć i wie, że dojście PiS'u lub innej Solidarnej Polski do władzy oznaczałoby kilka kroków w tył w rozwoju tego państwa. Polacy nie chcą państwa kościelnego i rozliczającego wszystkich dookoła, a przede wszystkim wodza w osobie Jarosława Kaczyńskiego..
Wyboldowane słówko jest chyba najlepszym podsumowaniem całej Twojej wypowiedzi. Szkoda czasu na dyskusję z klaunami.