I o to mi chodziło właśnie z tą prawdą....
Arapaho napisał(a):

Kłamiesz żeby nie powiedzieć łżesz w żywe oczy
Poniżej masz niektóre wyroki z uzasadnieniami- 2 z nich są oddalone bynajmniej nie z powdou że to urzednik państwowy.
Nic mnie tak nie wkurza jak oskarżanie dobrego człowieka który walczy o lepszą Polske, przez jakiś papkojadów,plujących tylko dlatego że tak jest teraz w modzie
|
W modzie, to jest teraz robienie świętych i wybawicieli Polski z Macierewiczów itp.