Cytat:
|
Kolego Delev to taki odpowiednik Sebastiana Mili udało się ,strzelił bramkę na Porto i media zrobiły z niego gwiazdora nie jest więcej warty jak 500E sami kibice CSKA nie bardzo widzą go w klubie
|
Wywnioskowałeś to z tych komentarzy tłumaczonych translatorem na bułgarskiej stornie, które można porównać za pewne do forum onetu ? Po samym sposobie poruszania się Deleva można dojść do wniosku, że ten piłkarz ma w sobie coś ponad przeciętnego.
Stan zdementował Deleva dlatego dyskusja na jego temat nie ma za bardzo sensu.
PS. Nie wiem czy Bandalovski staniał skoro został wybranym najlepszym obrońcą roku 2011 w Bułgarii zdaniem dziennikarzy. Kwestia pewnie długości kontraktu oraz tego czy ma inne oferty.