Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24781
Stary 09.01.2012, 22:47
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Chyba "kapeć" w kole - zdarza się częściej niż awaria "sprzętowa". Chociaż może dlatego że znajomi nie jeżdżą samochodami francuskimi i włoskimi (tylko niemieckimi i japońskimi), bo wtedy mogłoby być odwrotnie...
jezeli myslisz ze auta francuskie sie psuja to nie masz racji ,oczywiscie nie pisze o autach 10 letnich
Odpowiedz cytując