szprotson napisał(a):

a to nie jest płacz ?
i prosto z transferowego
Formalnie okienko w PL rusza 1 Lutego
tofik : My odpuszczamy chociaz to złe słowo, raczej mamy wyjebane powinno być Dwaliszwiliego z tej racji ze mamy grajka jak on, czyli Cwetana.
|
Cwetan wypadnie na kilka meczów i kto tam zagra, pewnie Boguski, albo Jirsak
Aha. Dvaliszwili to jest sęp na bramy jak Biton. Chociaż to silny chłop i głową grac potrafi wiec pożyteczna bestia. No, ale go tak chwalę chwalę, mam nadzieję, że skusze i zagra jeden wielki ch w tej Polonii
