Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12049
Stary 09.01.2012, 22:40
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a to nie jest płacz ?



i prosto z transferowego

Formalnie okienko w PL rusza 1 Lutego

tofik : My odpuszczamy chociaz to złe słowo, raczej mamy wyjebane powinno być Dwaliszwiliego z tej racji ze mamy grajka jak on, czyli Cwetana.
Cwetan wypadnie na kilka meczów i kto tam zagra, pewnie Boguski, albo Jirsak

Aha. Dvaliszwili to jest sęp na bramy jak Biton. Chociaż to silny chłop i głową grac potrafi wiec pożyteczna bestia. No, ale go tak chwalę chwalę, mam nadzieję, że skusze i zagra jeden wielki ch w tej Polonii
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.01.2012 o godz. 22:43.
..
Odpowiedz cytując