Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12047
Stary 09.01.2012, 22:23
Zwróćcie uwagę ile on ma tam zarabiać 625 tysięcy euro rocznie to ja dziękuje bardzo, nie dziwię się że go nie chcemy. Na tyle to może Biton czy Melikson zasługiwać (i to gdy są w najlepszej formie), a nie taki facet.

ps. a jeszcze inna sprawa po co nam drugi zawodnik o profilu identycznym jak Genkow?


ps.2 szprotson z ust mi to wyjąłeś
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 09.01.2012 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując