Zwróćcie uwagę ile on ma tam zarabiać 625 tysięcy euro rocznie to ja dziękuje bardzo, nie dziwię się że go nie chcemy. Na tyle to może Biton czy Melikson zasługiwać (i to gdy są w najlepszej formie), a nie taki facet.
ps. a jeszcze inna sprawa po co nam drugi zawodnik o profilu identycznym jak Genkow?
ps.2 szprotson z ust mi to wyjąłeś
