a to nie jest płacz ?
Cytat:
|
O co tu w ogóle chodzi. Miało być niewiele transferów ale kiedy one będą? Lewy obrońca potrzebny od zaraz a tu nadal nic się nie dzieje. Oby to nie była łapanka na szybkiego ehhh
|
i prosto z transferowego
Formalnie okienko w PL rusza 1 Lutego
tofik : My odpuszczamy
chociaz to złe słowo, raczej mamy wyjebane powinno być Dwaliszwiliego z tej racji ze mamy grajka jak on, czyli Cwetana.