Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12046
Stary 09.01.2012, 22:22
a to nie jest płacz ?

Cytat:
O co tu w ogóle chodzi. Miało być niewiele transferów ale kiedy one będą? Lewy obrońca potrzebny od zaraz a tu nadal nic się nie dzieje. Oby to nie była łapanka na szybkiego ehhh
i prosto z transferowego

Formalnie okienko w PL rusza 1 Lutego

tofik : My odpuszczamy chociaz to złe słowo, raczej mamy wyjebane powinno być Dwaliszwiliego z tej racji ze mamy grajka jak on, czyli Cwetana.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując