White Star86 napisał(a):

Może tamta kwota była tzw. kwotą zaporową bo chcieli go zatrzymać za wszelką cenę. Owszem teraz Delew może być tańszy bo zostało mniej do końca jego kontraktu, albo w ogóle nie chodzi o niego. Jakby inni byli mocno zdeterminowani jego kupnem to już by dawno wyłożyli 3 miliony i tyle by było w temacie transferu.
Fajnie by było jakby do nas przyszedł. Jeśli chodzi o wykupienie Bitona to ciężko coś powiedzieć, co innego dać 1,6 mln za 2 lub 3 zawodników co innego za 1. Na razie lepszy Genkow w garści niz Biton na dachu
|
Kolego Delev to taki odpowiednik Sebastiana Mili udało się ,strzelił bramkę na Porto i media zrobiły z niego gwiazdora nie jest więcej warty jak 500E sami kibice CSKA nie bardzo widzą go w klubie
