snyrting napisał(a):

Ten post plus Twój podpis Samokrytycyzm?
|
Ja nie płaczę. Zauwazyłem jedyni fakt, że klub dał dupy w temacie. No bo jak można typa wypatrzeć, chcieć go jak ma ważny kontrakt i kosztuje 3,4x tyle, a teraz jak się nadarzyla okazja odpuścić go POLONII ?
Płacz to byłoby coś takiego "Basałaj, Cupiał! gdzie transfery? Valckx WON, kręcisz wałki, szrot holenderski sprowadzasz " Takie absurdalne albo życzeniowe posty. Teraz juz się uspokoiło, chociaż czasem wraca kwestia tego, że Cupiał to ma taki majątek, że co mu szkodzi sypnąc kilka baniek.