Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12045
Stary 09.01.2012, 21:45
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Ten post plus Twój podpis Samokrytycyzm?
Ja nie płaczę. Zauwazyłem jedyni fakt, że klub dał dupy w temacie. No bo jak można typa wypatrzeć, chcieć go jak ma ważny kontrakt i kosztuje 3,4x tyle, a teraz jak się nadarzyla okazja odpuścić go POLONII ?

Płacz to byłoby coś takiego "Basałaj, Cupiał! gdzie transfery? Valckx WON, kręcisz wałki, szrot holenderski sprowadzasz " Takie absurdalne albo życzeniowe posty. Teraz juz się uspokoiło, chociaż czasem wraca kwestia tego, że Cupiał to ma taki majątek, że co mu szkodzi sypnąc kilka baniek.
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.01.2012 o godz. 21:49.
..
Odpowiedz cytując