tofik napisał(a):

Niby się interesowaliśmy nie tak dawno Dvalishvilim, ale wtedy był za drogi. Teraz się okazuje, że ma kosztować Polonię 400k euro, a my nic, siedzimy jak dupa w rogu.
W każdym razie szkoda. 400k to 1/4 ceny bitona, a napastnik jest to całkiem niezły, moze nawet najlepszy jaki w tym momencie gra w izraelskiej lidze. Można by wtedy Bitona odpuścić, nie stracić wiele, albo wcale na klasie sportowej, a przy tym malo wydać, co jest u nas ważniejsze od wszystkiego.
|
Ten post plus Twój podpis

Samokrytycyzm?