Marcin_fan napisał(a):

|
jaka najczęstsza awaria zdarzyła sie Wam, Waszym kolegom, znajomym w samochodzie w czasie jazdy ? Nie mam tu na myśli jakiejś konkretnej marki samochodu..
|
Chyba "kapeć" w kole - zdarza się częściej niż awaria "sprzętowa". Chociaż może dlatego że znajomi nie jeżdżą samochodami francuskimi i włoskimi (tylko niemieckimi i japońskimi), bo wtedy mogłoby być odwrotnie...