Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24780
Stary 09.01.2012, 20:48
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
jaka najczęstsza awaria zdarzyła sie Wam, Waszym kolegom, znajomym w samochodzie w czasie jazdy ? Nie mam tu na myśli jakiejś konkretnej marki samochodu..
Chyba "kapeć" w kole - zdarza się częściej niż awaria "sprzętowa". Chociaż może dlatego że znajomi nie jeżdżą samochodami francuskimi i włoskimi (tylko niemieckimi i japońskimi), bo wtedy mogłoby być odwrotnie...
Odpowiedz cytując