|
Priorytetem Wisły jest Biton i zmiennik dla Estończyka czyli bramkarz pozostaje czekać jeszcze 2dni i się okaże kto zawita na 1treningu.Co do transferu Sandomierskiego to ciekawe czy dał by rady w Wiśle zwłaszcza że cały czas grzeje ławę w Belgii bo chyba jego transfer to raczej z myślą o ekstraklasie a nie z myślą o dwumeczu z Standardem.
|