|
Ja tam nie interesuję się jakoś głębiej tą sprawą i nie wiem, jakie były przesłanki tej decyzji, więc się nie będę wypowiadał, może ktoś przybliży całą sprawę? Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłaby po prostu likwidacja koncesji, które są dziś niczym nieuzasadnionym środkiem politycznego nacisku na media. Teraz, gdy wchodzi telewizja cyfrowa i nie ma już problemów z miejscem w paśmie falowym, jest to krok oczywisty jak dla mnie. Jedynym ograniczeniem działalności stacji powinno być przestrzeganie prawa. Swoją drogą, to jedna z nielicznych spraw, w których zgadzam się z Palikotem i popieram go. Nie wiem, może jeszcze któraś z pozostałych partii poparłaby takie rozwiązanie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|