Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15092
Stary 09.01.2012, 19:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak to zostało? Znasz kogoś kto głosował na tych debili?
Niestety tak. Żadne argumenty nie działały, próba rozmowy o wyborach kończyła się zawsze tym samym:
-"Nie wiem jak to jest, ja nie mam czasu na politykę i się nią nie interesuje"
-"To czemu głosujesz na PO?"
-"Bo Kaczyński jest chory psychicznie i stworzy państwo policyjne".
-"Dlaczego? Jakiś dowód?"
-"Nie wiem, nie siedzę w polityce."

Podobnie z Palikotem:
-"Czemu Palikot?"
-"Legalizacja."
-"A cała reszta? Aborcja, homoseksualizm, dewianci"?
- "Coooooo? Nie znam się, nie wiedziałem."

Napiszesz - zmień znajomych Na szczeście nie wszyscy są takimi ignorantamii, troszkę trzeźwo myślących również było

Społeczeństwo polskie jest otumanione. Jest uśpione, bierne. Nie pierwszy raz w historii zresztą. Nadzieja w tym, że pojawi się jakaś postać, która wyciągnie polską prawicę z marazmu.

Edit:
Swoją drogą:
Tusk - GW, TVN, TVP, Polsat, Newsweek, Polityka, TOK FM, Superstacja, Wprost, Przekrój itp.

I pomyśleć, że tak obawia się TV Trwam
Ostatnio edytowane przez Wizard : 09.01.2012 o godz. 19:25.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf