Drozd napisał(a):

|
Jak to zostało? Znasz kogoś kto głosował na tych debili?
|
Niestety tak. Żadne argumenty nie działały, próba rozmowy o wyborach kończyła się zawsze tym samym:
-"Nie wiem jak to jest, ja nie mam czasu na politykę i się nią nie interesuje"
-"To czemu głosujesz na PO?"
-"Bo Kaczyński jest chory psychicznie i stworzy państwo policyjne".
-"Dlaczego? Jakiś dowód?"
-"Nie wiem, nie siedzę w polityce."
Podobnie z Palikotem:
-"Czemu Palikot?"
-"Legalizacja."
-"A cała reszta? Aborcja, homoseksualizm, dewianci"?
- "Coooooo? Nie znam się, nie wiedziałem."
Napiszesz - zmień znajomych

Na szczeście nie wszyscy są takimi ignorantamii, troszkę trzeźwo myślących również było
Społeczeństwo polskie jest otumanione. Jest uśpione, bierne. Nie pierwszy raz w historii zresztą. Nadzieja w tym, że pojawi się jakaś postać, która wyciągnie polską prawicę z marazmu.
Edit:
Swoją drogą:
Tusk - GW, TVN, TVP, Polsat, Newsweek, Polityka, TOK FM, Superstacja, Wprost, Przekrój itp.
I pomyśleć, że tak obawia się TV Trwam
