Szpen napisał(a):

kilka postów temu napisałem co to prawda i jak jest widziana.
Nie mam nic do religii, ani samej TV Trwam jako przekazu religijnego. Ale raz, że jest nośnikiem przekazu politycznego - a to jako telewizja religijna nie powinno mieć miejsca, a dwa, że Rydzyka nie znoszę i mam do tego prawo. Niech odda kasę zebraną na stocznie, odda kasę dewiantom, których omamił. Dobrze wiemy jak gość działa, jak kombinuje. Gdyby omamione babcie nie szły do świątyni, kościół już dawno zrobiłby z nim porządek. A tak nic nie może, bo podciąłby sobie gałąź na której siedzi.
Religia TV jakoś potrafi robić coś bez przekazu politycznego.
Lejesz miód na moje serce. Więcej takich tekstów, a ludzie może zrozumieją jak macie nawalone pod czaszką. Prawo i sprawiedliwość ....a jego mać.
|
Skoro jedyna stacja TV, niekontrolowana przez Tuska i jego giermków w tym skorumpowanym państwie jest takim zagrożeniem, to znaczy, ze ten reżim długo nie przetrwa. Czego sobie i wszystkim nie zsowietyzowanym Polakom życzę w Nowym Roku

.