Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24778
Stary 09.01.2012, 18:50
Jakiś prosty darmowy program do nagrywania filmów, muzyki itp na płyty? Bo ściągnałem jakies gówno co zajmuje 400mb i się okazało ze mozna nim przerabiać zdjęcia, rysować, malować, kolorować, kopiować, usuwać, dodawać, zmieniać puplit, przeinstalować system, tworzyć strony, przywrócić pliki, oglądać filmy, edytować zdjęcia, słuchać muzyki, instalować gry, przeglądać internet, grać w Fife, nagrywać filmy 3d, tworzyć wirtualne dyski, rozmawiać przez gg, skype, sciagać napisy, odkurząc system, gotować, wiązać krawaty, włamać się na rządowe strony a do KU*WY nagrywać na płyty nie można.
Odpowiedz cytując