tofik napisał(a):

No Borusia to wiadomo, że bez problemu może ich zdominować i jeszcze na glowę narobić pod koniec.
Ale porównać naszą grę do gryBorussi to jakby porównywać Cinquecento do Ferrari
|
Tylko pisze, co Lewy powiedział. Nie przyrównuje Wisły do BvB.