Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 09.01.2012, 17:54
tofik napisał(a):Wyświetl post
No Borusia to wiadomo, że bez problemu może ich zdominować i jeszcze na glowę narobić pod koniec.
Ale porównać naszą grę do gryBorussi to jakby porównywać Cinquecento do Ferrari
Tylko pisze, co Lewy powiedział. Nie przyrównuje Wisły do BvB.
Odpowiedz cytując