Proud napisał(a):

Jak się nie ufa WOŚPowi, Caritasowi i innym tego typu organizacjom to można się w kilka osób zebrać i zorganizować taką paczkę. 100% naszych darów trafia dla potrzebujących.
|
Amen!
Biorę ze znajomymi z pracy udział w "Świątecznej" (w tym roku 14 dużych pudeł od mojego zespołu) i nikt nie trąbi o tym na osiedlu czy w mediach - i dokładnie 100% towarów trafia do potrzebujących.