Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#431
Stary 09.01.2012, 17:27
Proud napisał(a):Wyświetl post

Jak się nie ufa WOŚPowi, Caritasowi i innym tego typu organizacjom to można się w kilka osób zebrać i zorganizować taką paczkę. 100% naszych darów trafia dla potrzebujących.

Amen!

Biorę ze znajomymi z pracy udział w "Świątecznej" (w tym roku 14 dużych pudeł od mojego zespołu) i nikt nie trąbi o tym na osiedlu czy w mediach - i dokładnie 100% towarów trafia do potrzebujących.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując