jendrus napisał(a):

I po ciul piszesz takie pierdoły Arapaho? Na prawdę pokazałeś że Twoja inteligencja nie jest za wysoka <okok>
..
|
Przecież wiadomo że pisowcy i mohery wysokiego IQ nie mają....boshe

tylko wyprzedziłem wpis AS82 żeby nie marnował klawiatury