Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15084
Stary 09.01.2012, 17:16
ktoś musiał jak wygrali wybory....
chyba że juz sfałszowali a jak wiadomo PO na na śląsku lubiało to robić że za dużo kart lub umarlacy głosowali
I można to sprawdzić najwięcej głosów nie ważnych była przy głosach oddawanych na karty z osobami z PiS-u
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0