ktoś musiał jak wygrali wybory....
chyba że juz sfałszowali a jak wiadomo PO na na śląsku lubiało to robić

że za dużo kart lub umarlacy głosowali

I można to sprawdzić najwięcej głosów nie ważnych była przy głosach oddawanych na karty z osobami z PiS-u