Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15083
Stary 09.01.2012, 17:07
I to jest dzisiaj najważniejsze. Rydzyk nie dostał koncesji.

Tylko do czasu kiedy rządzą POmyleni, zatem niedługo.

Wizard napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie TV Trwam - matołom z PO, do rozgrabienia demokracji zostało tylko sfałszowanie wyborów ogólnokrajowych, syndrom Białorusi się zbliża Smutek człowieka ogarnia, jak nasze państwo jest rozwalane.
Jak to zostało? Znasz kogoś kto głosował na tych debili?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 09.01.2012 o godz. 17:11.
Hej Nasz TS !!