szprotson napisał(a):

Jak to nic ?
Jeśli byłby lepszy niż Pareiko nawet przez jeden sezon to i tak jesteśmy do przodu.
|
hipotetycznie tylko:
i później zostajemy bez bramkarza. Bo jeden odchodzi do swojego klubu, a drugi jest bez formy bo nie grał... (nawet jeśli przedłuży kontrakt).
Do Reserve: poniżej
Po pierwsze to może być dementi na zmyłkę, a po drugie już Zbymak kilka dni temu pisał, aby o Delevie zapomnieć.