Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53553
Stary 09.01.2012, 16:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jak to nic ?
Jeśli byłby lepszy niż Pareiko nawet przez jeden sezon to i tak jesteśmy do przodu.
hipotetycznie tylko:

i później zostajemy bez bramkarza. Bo jeden odchodzi do swojego klubu, a drugi jest bez formy bo nie grał... (nawet jeśli przedłuży kontrakt).

Do Reserve: poniżej

Po pierwsze to może być dementi na zmyłkę, a po drugie już Zbymak kilka dni temu pisał, aby o Delevie zapomnieć.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 09.01.2012 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując