Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15075
Stary 09.01.2012, 16:03
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
poczekaj jeszcze chwilę a zobaczysz na tym forum jeszcze ciekawsze wytłumaczenia. Była już "gra trupami", teraz obstawiam na "grę niedoszłym samobojcą", co ma nierówno pod kopułą.
Taki emo-prokurator, widać za dużo słuchal Bibera.

Zresztą o czym mowa, odezwał się ktoś po smierci Szpinety? A przecież nie było to pierwsze "samobójstwo" czy "wypadek" osób "parających się".
O Olewniku juz mi się nie chce pisać, ale fascynuje mnie ta emo-kultura wieszania się świadków, ekspertów, prowadzących. To jest piekne i bankowo wróciła moda na Wertera bo w żadne tajne slużby nie uwierzę.
co do dziwnych samobójstw to warto dodac śmierc Leppera i to że chciał ujawnic przed sądem kto był źródłem przecieku w aferze gruntowej.i również wiadomo że takie dokumenty znajdowały się w jego biurze tam gdzie że komo odebrał sobie życie, takie dokumenty również posiadały jego zaufane osoby takie jak Ryszard Kuciński zaufany adwokat, zginął w maju w niewyjaśnionych okolicznościach no i Wiesław Podgórski były doradca Pana Leppera również zginął w bardzo wątpliwych okolicznościach w czerwcu.Sekcje zwłok Leppera przeprowadzono po 3 dniach a wiele substancji obezwładniających (anestetyki) znikają z organizmu po kilku godzinach